Громадськість ініціює екологічні перевірки великих підприємств Дніпропетровщини

Голова БО «Міжнародний благодійний фонд «Нова Україна» Олена Надтока вважає, що громадськість повинна ініціювати екологічні перевірки великих промислових підприємств Дніпропетровщини.

Про це стало відомо на прес-конференції в .

«У Дніпропетровській області знаходиться велика кількість промислових підприємств, що забруднюють атмосферу. Найчастіше вони не всі дотримуються норми екологічного законодавства, через що страждає населення. Зростає рівень захворюваності як серед дорослих, так і серед дітей. Збільшується ріст онкологічних захворювань. При цьому є підприємства, які не реагують навіть на приписи екологічної інспекції. Наприклад, «Дніпродзержинський лакофарбовий завод «Спектр». Підприємству виписали припис за результатами екологічної перевірки, а вона на них не реагує, не виплачує штраф. Я закликаю громадськість не спускати цю ситуацію на гальмах. Можливо, навіть потрібно буде присутній на судових засіданнях, щоб справа розглядалася справедливо.

З 1 січня закінчився мораторій на проведення екологічних перевірок. Я думаю, що потрібно ініціювати екологічні перевірки великих промислових підприємств Дніпропетровщини», — сказала вона.

Залишити коментар

Обязательные поля помечены*