За ініціативи фонду дніпряне зібрали та передали АТОшнікам понад 1000 пасок

Напередодні одного з найголовніших православних свят – Великодня – 14 квітня при  ініціативі голови фонду – за спільної підтримки Центру допомоги АТО, усього колективу Дніпропетровської ОДА, ГО «Рух «Вільна Доля» та Антикорупційної правозахисної Ради усі зібрані в межах благодійної акції «Пасха для українського Захисника» смаколики було передано до Дніпровського військового шпиталю, міських клінічних лікарень № 2 та № 16, 2 буси поїхали на передову. Впевнені, що завдяки цим гостинцям наші Герої на свято Великодня навіть в лікарнях та в АТО відчули смак домашньої випічки та частину родинного затишку, а найголовніше – це нашу з Вами підтримку.
Війна триває вже третій рік, і ми добре розуміємо, що вона усіх нас вже виснажила як морально, так і матеріально. Втім, незважаючи на це, до акції долучились багато небайдужих людей та організацій – саме завдяки Вам свято у наших захисників буде смачним.
Висловлюю велику подяку та низький уклін за внесок та участь Дніпропетровській ОДА, усім координаторам, усім тим, хто долучився до збору, окрему подяку за значний благодійний внесок заслуговує увесь колектив Хлібзаводу № 10 – усі Ви подарували справжнє свято Великодня українським воїнам! Ми вкотре довели, що українців не здолати — адже разом ми – сила – сила Дніпра!!!
#Великодні_смаколики_АТО#сила_Дніпра#Дніпропетровська_ОДА#Центр_допомоги_АТО#Рух_Вільна_Доля#Антикорупційна_правозахисна_Рада#Пасха_для_українського_Захисника#Дніпровський_військовий_шпиталь#пасхи_передову#благодійна_акція#